srkncrypto

MA Cross 25-50 4 hours candlesticks

BTC grafiği üzerinde 25-50 ma cross un 4 saatlik mumda nasıl çalıştığına bakın. Sabırla ma 25-50 nin verdiği alış ve satış sinyallerini takip eden birinin nasıl kazandığını grafik üzerinden hesaplayabilirsiniz. ma cross 25-50 4 saatlik mumda çalışıyor, diğer zaman dilimlerinde başarılı sonuç alınamıyor. Çizgilerin birbirlerini kestikleri noktalar mavi artı şeklinde işaretleniyor. Bu komutta yeşil 25 ma, kırmızı ise 50ma başka komutlarda bunun tersi de kullanılabiliyor. Önemli olan bilmeniz gereken 25 mumluk hareketli ortalamanın, 50 mumluk hareketli ortalamayı yukarı yönde kesmesi alış sinyali(yani bu komutta yeşilin kırmızıyı yukarı kesmesi) Yine 25 mumluk hareketli ortalama, 50 mumluk hareketli ortalamayı aşağı yönlü keserse satış sinyali olarak algılanacaktır. Özet olarak yeşil kırmızıyı yukarı yönlü keserse a,l aşağı yönlü keserse sat sinyalidir.
Hiçbir indikatör tek başına bu kadar net sinyal vermez ve yorumlanmaları zordur. Fakat grafiğe baktığımızda ma cross un sihrin görebiliyoruz.
Bol kazançlar dilerim.
نص برمجي مفتوح المصدر

قام مؤلف هذا النص البرمجي بنشره وجعله مفتوح المصدر، بحيث يمكن للمتداولين فهمه والتحقق منه، وهو الأمر الذي يدخل ضمن قيم TradingView. تحياتنا للمؤلف! يمكنك استخدامه مجانًا، ولكن إعادة استخدام هذا الكود في منشور تحكمه قواعد الموقع. يمكنك جعله مفضلاً لاستخدامه على الرسم البياني.

هل تريد استخدام هذا النص البرمجي على الرسم البياني؟

التعليقات

Merhabalar,

Yeni merak edinmiş birisi olarak keşke daha erken öğrenseymişim dediğim bir bilgilendirme olmuş. Çok teşekkürler. Son bir kaç gündür Gold grafiği üzerinde neredeyse %100 uyum sağlamış.
رد